Oferta piwa hurtowni Flesch Polska obejmuje Browar Amber, Browar Błonie, Browar Fortuna, Browar Jabłonowo, Browar Jagiełło, Browar Kormoran, Browar Maryensztadt, Browar Pinta, Browar Raciborz, Browar Staropolski, Browar Sulimar, Browar Tenczynek i inne.
Piwo uważane jest za jeden z najstarszych napojów alkoholowych na świecie. Do dziś jest najpopularniejszym napojem zaraz po herbacie. Istnieje ponad sto różnych stylów warzenia tego złocistego trunku. Planujesz urlop? Poznaj naszą mapę krajów znanych z produkcji piwa.
Zdaniem Chińskich archeologów piwo zostało po raz pierwszy wyprodukowane w tym kraju około 9000 lat temu z ryżu. W nowoczesnych tradycjach browarniczych jęczmień i chmiel znajduje zastosowanie dopiero od początku XX wieku. W dzisiejszych czasach chiński rynek piwa jest zdominowany przez 7 grup browarniczych, a kraj ten jest największym producentem złotego trunku.
Mieszkańcy USA uwielbiają piwo. To w stanie Wisconsin rozpoczęto produkcję piwa w butelkach z brązowego szkła, aby zapewnić im ochronę przed wpływem szkodliwych promieni słonecznych, które zmieniają jego smak i jakość. Także czas prohibicji wpłynął na tradycje piwne w tym kraju.
Holandia eksportuje mnóstwo piw, a najpopularniejszymi są Heineken, Amstel czy Grolsch. Latem mieszkańcy tego kraju wybierają piwo pszeniczne — orzeźwiający i owocowy napój o niewielkiej zawartości alkoholu. Natomiast zimą sięgają po mocne, ciemne piwo takie jak Herfstbok.
Podczas piwnych podróży nie można za pomnieć o Belgii, która znana jest z mnóstwa oryginalnych stylów warzenia piwa oraz wyjątkowych tradycji związanych z produkcją tego napoju. Dziedzictwem belgijskiej kultury piwnej, która w 2016 roku trafiła na listę niematerialnego dziedzictwa UNESCO, jest piwo cystersów.
Australijczycy są lojalni wobec regionalnych marek piwa, a każdy stan ma własne i unikalne marki. Mieszkańcy Sydney wybierają piwo Tooheys New, natomiast w Melbourn największą popularnością cieszy się piwo Victoria Bitter. Foster’s Lager to marka australijskiego piwa, które znane jest na świecie. Australia jest krajem, w którym także piwo bezalkoholowe szybko zyskuje na popularności.
Kolejnym intrygującym krajem na naszym piwnym szlaku jest Japonia. Złoty trunek przywieźli tam holenderscy kupcy w XVII wieku. Głównymi producentami piwa w Japonii są Kirin, Asahi, Suntory oraz Sapporo, choć popularne stają się także browary oferujące piwa rzemieślnicze. Zwiedzanie browarów wraz z degustacjami złocistych trunków są popularną atrakcją dla turystów w Orion Happy Park na Okinawie, Sapporo Beer Museum czy Kirin Beer Factory w Yokohamie.
Istnieją różne formy turystyki piwnej. Zaliczyć do nich można zwiedzanie browarów i muzeów piwa, degustację piw, a także festiwale piwne takie jak Oktoberfest w Niemczech, Craft Beer Festival w Londynie, Pilsner Fest w Plzeň w Republice Czeskiej, Chmielaki Krasnostawskie i Poznańskie Targi Piwne. Wydarzenia te to tylko kilka sposobności, by posmakować złotego trunku. Każda z tych propozycji daje możliwość poznania ciekawostek o kulturze piwnej oraz zgłębienia tajników warzenia piwa.
Browar Ciechan z Ciechanowa to browar rzemieślniczy, który zapoczątkował rewolucję piwną w Polsce. Jako pierwszy zaprezentował piwo w zupełnie nieznanej wcześniej odsłonie. Powstał w 1864 roku, a dziś jest częścią spółki Browary Regionalne Jakubiak Sp. z o.o.
Rodzinny Browar Jabłonowo z Mazowsza założony został w 1992 roku. Od 1997 roku powstają piwa o unikalnej recepturze wzorowane na ciemnych piwach irlandzkich.
Browar Rzemieślniczy Inne Beczki warzy pyszne piwa od drugiej połowy 2018 roku, a stworzyło go 4 przyjaciół.
Browar Warszawski to zakład rzemieślniczy zlokalizowany przy ul. Grzybowskiej 60. Niewątpliwie jest wyjątkową atrakcją piwną na mapie stolicy. Warzy 19 rodzajów wyśmienitego piwa rzemieślniczego.
Browar Artezan to kolejny polski browar rzemieślniczy z Mazowsza. Powstał w 2012 roku. Oferuje wielokrotnie nagradzane klasyki na rynku polskiego piwa kraftowego.
Browar Palatum - rodzinny warszawski browar stworzony przez Annę i Łukasza Kojro. Proponuje piwa warzone na własnych zasadach, które odzwierciedlają smak prawdziwego rzemiosła.
Polski Browar BeerLab zlokalizowany w Piasecznie powstał w 2013 roku. Oferuje wyjątkowe i niszowe piwa ekstremalnie dopieszczone.
Browar Bastion warzy naturalne piwo ze starannie dobranych składników. Piwa z Browaru Bastion zaskakują nowymi i złożonymi smakami. Stanowią kwintesencję sztuki piwowarskiej.
Browar restauracyjny Bierhalle powstał w 2015 roku. Oferuje piwa, tworzone zgodnie z edyktem Reinheitsgebot, który powstał w 1516 roku i zaleca produkcję piw z jedynie czterech składników.
Browar Otwarte Bramy mieści się w dawnej fabryce kredek w Pruszkowie. To miejsce stworzone przez piwowara Krzysztofa Cyronka, które istnieje od 2020 roku.
Browar restauracyjny w Pałacu Żelechów to kolejne wyjątkowe miejsce na trasie browarów po okolicach Warszawy. Powstał w 2013 roku w lochach pod Pałacem. Warzony jest w nim złocisty trunek według kilkusetletnich receptur. Pałacowe piwo wyróżnia się oryginalnym smakiem.
Browar Wehikuł w Milanówku istnieje od 2018 i jest pierwszym browarem weekendowym.
Piwo rzemieślnicze, zwane także kraftowym to alternatywa dla złocistego trunku produkowana na masową skalę. Powstają w małych partiach, bez pośpiechu, według tradycyjnych receptur, z najwyższej jakości składników. Jak widać również stolica i jej okolice słyną z produkcji piwa kraftowego.
Najlepsze hurtownie alkoholi w Warszawie wyróżniają się imponującą ilością alkoholi do wyboru. Koneserzy różnorodnych trunków z całego świata znajdują w nich idealne napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Jak znaleźć w najlepszą hurtownię alkoholi w stolicy z najlepszą ofertą unikalnych alkoholi w atrakcyjnych cenach? Podpowiadamy!
Żyjemy w czasach, gdy alkohol można kupić w każdym markecie. Jednak znalezienie trunków dla prawdziwych koneserów wysokoprocentowych, średnioprocentowych i niskoprocentowych trunków nie jest już tak proste i łatwe. Jednak w najlepszych hurtowniach alkoholi w Warszawie, pracują pasjonaci alkoholi, którzy mają ogromną wiedzę związaną z różnego rodzaju alkoholami. W tego typu miejscach można znaleźć butelki z różnymi trunkami, które zachwycą nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Idealnie sprawdzą się w domowym barze, jako prezent lub podziękowanie, a także na imprezy rodzinne i spotkania z przyjaciółmi.
W hurtowniach alkoholi znajdziemy wiele napojów alkoholowych. Zarówno amatorzy słabszych, jak i mocniejszych trunków znajdą w nich coś dla siebie. Hurtownie alkoholi oferują także szeroką gamę napojów bezalkoholowych.
Rodzaje alkoholi:
Istnieje wiele wyjątkowych marek alkoholi dostępnych w hurtowniach z alkoholami na terenie Warszawy. Na przykład w hurtowni Flesch Polska znajdziesz piwa produkowane w browarach rzemieślniczych oraz te oferowane przez Browar Amber, Browar Błonie, Browar Fortuna, Browar Jabłonowo, Browar Jagiełło, Browar Kormoran, Browar Maryensztadt, Browar Pinta, Browar Raciborz, Browar Staropolski, Browar Sulimar czy Browar Tenczynek. Ale to nie wszystko, ponieważ warszawska hurtownia alkoholi Flesh Polska zgromadziła w swoim portfolio także imponującą ofertę wódek, whisky, brandy, różnych odmian win. Ciekawą propozycją są na przykład produkty Winiarni Zamojska, Michel Angelo, Cydr Lubelski czy Likier Dalkowski.
Prostym sposobem, by kupić alkohol w atrakcyjnych cenach i skorzystać z wyjątkowych promocji na trunki z różnych zakątków świata są zakupy w hurtowniach. Niektóre hurtownie alkoholi, takie jak flesch.pl posiadają własny sklep internetowy. Zakup alkoholi online pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.
SZCZEGÓŁY ZAKUPU PRODUKTÓW U PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH FLESCH LUB W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM SKLEP.FLESCH.PL